Balıkesir Vestel Servisi
Vestel Servisi

BALIKESİR VESTEL SERVİSİ

Balıkesir Bölge Servis, Vestel Özel Servis adı altında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız Vestel markası adı altında çalışmayan, genel merkezden tamamen bağımsız özel servis konumunda çalışan bir firmadır. Kullanıcı talebi ve onayı doğrultusunda hizmetlerine özel servis olarak devam etmektedir. Amacı ise Vestel kullanıcılarına her bir sorunda yardımcı olabilmektir.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmette olan ve her zaman başarıları ile bilinen firmamız kendinden emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Her bir çalışmasında uzmanlığını kanıtlayan Vestel Servisi teknik açıdan başarılarını daimi hale getirebilmek amacı ile huzurlarınızda olmaya devam edecektir. Vestel beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleri ile alakalı her türlü sorunda sizlerin yanında bulunan firmamız cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her bir arıza durumunda ve her bir teknik sorunda en yakınlarınızdadır. Vestel markalı cihazların bakımlarında, arızalarının onarılmasında, gerekli olan montaj ve demontaj işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Vestel markalı beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleri'nin oluşturduğu arıza durumu ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bu düşünce ile tüm sıkıntılarınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan uygulamalarda bizi arayabilirsiniz. Yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki hizmetleri sunabilmek adına var olan firmamıza ulaştığınız zaman beklediğiniz hizmeti günün kesintisiz saati almış olacaksınız.

Vestel Teknik Servisi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece çağrı merkezimize ulaşmak olsun. Çağrı merkezi ekibimiz her zaman için çalışmalarını kesintisiz sürdürür. Sizlere bilgi vermek ya da arıza durumları hakkında yardımcı olabilecek teknik bilgiler sunmak adına telefonun başındadır. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak amacı ile 444 1 913 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak veya servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı markalara ait cihazların servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz cihaz için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için 1 Yıl Garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin özel teknik servis hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen firmamız, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüm ile teknik servis hizmeti alacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR